مشاوره و سفارش

ماردون انتقال مواد

تولید کننده ماردون انتقال مواد در قطر و متارژ سفارشی را بر اساس درخواست مشتری تولید می کند. این تولید کنندگان طراحی ماردون انتقال مواد را از مهندسان و طراحان حرفه ای گرفته و شروع به تولید محصول می کنند. این تولید کننده به دنبال این است، تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را تولید و بدست مشتری برساند. این تولید کننده برای رسیدن به این هدف با تمام توان و نیروی خود تلاش می کند و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و تجهیزات، نیروی انسانی متخصص، دستگاه های مدرن و پیشرفته، سعی کرده محصولی تولید کند، که مطابق با استانداردهای بین المللی باشد، و بتواند، با محصولات مشابه خارجی خود رقابت کند.

لاستیک نوارنقاله

لاستیک های نوارنقاله که جزء لاینفک یک سیستم انتقال مواد می باشند، کار جابه جایی مواد را در این سیستم بر عهده دارند. این لاستیک ها با توجه به اینکه قرار است در چه صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند در طرح و نوع های متفاوتی تولید می شوند و در بازار به فروش می رسند. علاوه بر صنعت مورد استفاده، مکان مورد استفاده نیز در انتخاب لاستیک تاثیر گذار است. به عنوان مثال اگر قرار باشد لاستیک بر روی نوارنقاله بارگیری قرار بگیرد ترجیحا باید آجدار باشد چراکه نوارنقاله در شبب مواد را حمل می کند و امکان سقوط وجود دارد. اما اگر لاستیک آجدار باشد از سقوط و ریزش مواد جلوگیری کرده و به راحتی به داخل ماشین هدایت می کند.

تسمه نقاله

تسمه نقاله در واقع به نواری گفته می شود که مواد و اجناسی را که روی آن قرار می دهیم به جای دیگری انتقال می دهد و به فرایند انتقال مواد حمل شونده سرعت و سهولت می بخشد. به عنوان مثال تسمه نقاله فلزی معمولا در فروشگاه های زنجیره ای برای انتقال مواد غذایی به سمت صندوق به کار برده می شود. اجزای تشکیل دهنده تسمه نقاله شامل شاسی نوار نقاله فلزی، نیروی محرک نوار نقاله، بستر محرک نوار نقاله می باشد. البته این تسمه کاربردها و مزایای گوناگونی در صنعت دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوارنقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماردون انتقال مواد-سفارشیموجودتماس بگیرید
رولیک نوارنقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
تسمه نقاله-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@dalirsanat.com

مدیر فروش

۰۹۱۲۸۵۷۵۰۱۷

درباره ما :

شرکت دلیر صنعت سازنده و تولید کننده انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و وارد کننده انواع تسمه نقاله ها، این افتخار را دارد که با مهندسین و متخصصین زبده ایرانی نیازهای مشتریان خود را در بازارهای داخلی و خارجی تامین نماید. شرکت دلیر صنعت آمادگی خود را جهت ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان اعلام می دارد تـــــا بتواند در سازندگی ایران عزیزمان نقشی هر چند کوچک را ایفا نماید.

مدیر شرکت دلیر صنعت

مهندس نصرالهی

Call Now Buttonتماس بگیرید