شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم نوار نقاله زنجیری با کیفیت

تعداد زیادی از شرکت ها و کارخانه ها اقدام به فروش مستقیم نوار نقاله زنجیری با کیفیت می کنند. سازندگان نقاله زنجیری از مواد درجه یک و باکیفیت در تولید و ساخت آن استفاده می کنند. این تولیدکننده ها نوار نقاله های زنجیری را در انواع و اقسام متفاوتی تهیه و به خریداران عرضه می دارند.
قیمت فروش نوار نقاله زنجیری به سایز، کیفیت، نوع، برند و کاربرد آن در صنعت های مختلف بستگی دارد. بسیاری از فروشگاه هایی که این محصول را می فروشند اگر به طور حضوری و مستقیم از آن ها خریداری شود، به صرفه تر است.

فروش مستقیم نوار نقاله زنجیری با کیفیت

نوار نقاله زنجیری و معرفی انواع آن

نوار نقاله زنجیری و معرفی انواع آننوار نقاله زنجیری یکی از مدل های نوار نقاله است که در مدل های گوناگونی ساخته می شود. نام دیگر نوار نقاله زنجیری، کانوایر است که به هر دو نام شناخته شده است. از این نوع محصول به منظور جابجایی و منتقل کردن انواع اجسام و وسایل در صنعت های متفاوت  در مسافت های طولانی و بلند استفاده می شود.
 این نوار نقاله از دو قطعه اصلی به نام زنجیر و پره تولید شده است که همین دو قطعه سبب انتقال اجسام به آخر دستگاه می شود. البته نوار نقاله زنجیری قابلیت صورت بندی تقریبا سختی دارد.
نوار نقاله زنجیری از دو جنس فلزی شکل به نام فولاد و استیل ساخته می شود. همچنین نوار نقاله ها انواع مختلفی دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوار نقاله زنجیری مدل مدولار
  • نقاله زنجیری نوع اسلت
  • نوار نقاله نوع آپرون
  • نقاله زنجیری شکل مدل دراگ
  • نوار نقاله نوع هالوپین

نوار نقاله زنجیری و کاربرد آن در صنعت

نوار نقاله زنجیری و کاربرد آن در صنعتآپرون یکی از انواع نوار نقاله زنجیری می باشد که در قسمت صنایع فولادی و صنایع معدن و همچنین در شرکت ها و کارخانه های کاغذ سازی کاربرد فراوانی دارد. از این ابزار در صنعت برای جابجایی و حمل وسایل داغ و سنگین وزن استفاده می شود. صنعت ها از انواع دیگر نوار نقاله های زنجیری مانند نوار نقاله زنجیری پیاله ای برای تولید بهره می برند.
نوار نقاله های زنجیری صنعتی به صورت عمده و تکی به مشتریان عرضه می شود. استفاده از تعداد این نوار نقاله در صنعت به میزان تولید و مساحت بخش تولیدی بستگی دارد.
نوار نقاله زنجیری در سایز و اندازه های مختلف ساخته می شود که می توانید این سایز ها را هنگام مراجعه به مراکز فروش محصولات صنعتی مشاهده و بررسی کنید.
پیدایش نوار نقاله زنجیری در صنعت باعث یک تحول عظیم و بی نظیر شد. به طوری که دگرگونی اساسی در حمل و انتقال اشیاء پدیدار شد. با ساخته شدن این وسیله بار سنگینی از دوش انسان ها برای جابجایی اجسام در صنعت برداشته شد.

مهندس نصرالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید