شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش نوارنقاله کامیون

از نوارنقاله ها استفاده های متعددی می توان کرد که یکی از مهمترین آنها بارگیری و تخلیه کامیون ها است. برای این منظور انواع نوارنقاله کامیون یا بارگیری را باید به کار گرفت که قابلیت جابجایی آسان در محیط های مختلف را دارند. با توجه به تنوع تولید این محصولات، در ادامه به بررسی کاربردها، ویژگی ها و همچنین قیمت خرید آنها خواهیم پرداخت. همچنین بزرگترین شرکت های پخش و توزیع آنلاین را معرفی خواهیم نمود.

شرکت فروش نوارنقاله کامیون

نکات مهم درباره نوارنقاله کامیون

نکات مهم درباره نوارنقاله کامیون استفاده از نوارنقاله در صنایع حمل و نقل و جابجایی محصولات موجب کاهش نیروی انسانی و به دنبال آن صرفه جویی در هزینه برای کارفرما را به همراه خواهد داشت. انواع نوارنقاله تخلیه کامیون مانند دیگر مدل ها دارای یک الکتروموتور است که موجب حرکت درام ها می شود. درام نیز با استفاده از تسمه و زنجیره ها انتقال اشیاء و محصولات به نقطه مورد نظر را موجب می شود. از نوار نقاله بارگیری کامیون در صنایع مختلفی استفاده می شود که برخی از آنها عبارتند از:

  • بکارگیری برای تخلیه محصولات کشاورزی
  • تخلیه مصالح ساختمانی
  • تخلیه بار در معادن
  • تخلیه محصولات پتروشیمی و صنایع نفت و گاز
  • تخلیه انواع محصولات غذایی و صنایع تولیدی

یکی از مدل های جدید و در عین حال پرمصرف نوارنقاله کامیون تاشو است. این دستگاه با طول ۵ متر و عضه تسمه حدود ۶۰ سانتی متری امکان تا شدن از هر دو طرف را دارد. همچنین در زمان تا شدن نوار نقاله، طول ۵ متری آن به ۳ متر کاهش می یابد و امکان انتقال جابجایی آن به نقاط مورد نظر با کمترین هزینه امکان پذیر خواهد بود. از نوار نقاله های تاشو می توان برای جابجایی انواع محصولات کشاورزی و صنعتی، همچنین مصالح ساختمانی مانند کیسه سیمان و … استفاده نمود.

خرید نوار نقاله بارگیری کامیون با نرخ ارزان

خرید نوار نقاله بارگیری کامیون با نرخ ارزان برای خرید نوار نقاله بارگیری کامیون با نرخ ارزان شناخت تامین کنندگان و همچنین مدل های مناسب با نوع فعالیت شرکت ها اهمیت زیادی دارد. این دستگاه ها از نظر جنس بدنه، قدرت موتور، نوع و سایز تسمه نقاله، ثابت یا متحرک بودن تنوع بسیار زیادی دارند. خریداران عمده و فعالین برای کسب اطلاعات تخصصی در مورد نوار نقاله ها باید اقدام به تهیه کاتالوگ ها و ارتباط با مشاوران فروش حرفه ای کنند. در این راستا تهیه نوار نقاله ارزان و مقرون به صرفه با بهترین عملکردها نیز از طریق نمایندگان پخش معتبر برندهای تولیدی بهترین راهکار خواهد بود.
طی سالهای اخیر در این مرکز به عنوان بزرگترین تامین کننده انواع نوار نقاله نو و دست دوم، جدیدترین تولیدات برندهای داخلی با قیمت کارخانه و نرخ رقابتی برای خریداران در سراسر کشور ارسال می شوند.

مهندس نصرالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید