شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت ساخت نوار نقاله حلزونی

نوار نقاله حلزونی یکی‌از ابزارهای مهم و کارآمد برای بسیاری‌از صنایع بشمار می‌آید. این کالا باکیفیت بسیار بالا و از مواد بسیار خاصی تولید می‌شود و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. صنایع مختلف برای جابجایی مواد و بسته‌بندی آنها از نوار نقاله حلزونی استفاده می‌کنند، تا بتواند این کار را بصورت مکانیزه و باظرافت بالا به انجام برسانند. شرکت ساخت نوار نقاله حلزونی باتوجه به سفارش و نیاز صنایع مختلف، این کالا را در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌نماید.

شرکت ساخت نوار نقاله حلزونی

اجزای تشکیل دهنده نوار نقاله حلزونی

اجزای تشکیل دهنده نوار نقاله حلزونی شاید برایتان جالب باشد بدانید که وسیله کاربردی مانند نوار نقاله حلزونی در چه جاهایی و کدام صنایع کاربرد دارد. معمولاً از نوار نقاله حلزونی برای جابجایی مواد مختلف استفاده می‌کنند که هیچگونه هدر رفت مواد وجود نداشته باشد و نیاز به دخالت نیروی انسانی نیز نباشد. قسمت خارجی نوار نقاله را مقاوم‌ترین مواد تولید می‌کنند که در صورت لزوم قابلیت تنظیم شدن و جابجایی ارتفاع داشته باشد.

قسمت داخلی و مهمترین قطعه نوار نقاله، لوله‌ای به شکل مارپیچ است، که برای انتقال مواد از آن استفاده می‌شود. این قطعه درون بخش خارجی کاملاً محکم و مقاوم قرار می‌گیرد و مواد را می‌توانید براحتی و با اطمینان از آنها عبور دهید. در قسمت ابتدایی این نوارها، ورودی موادی را تعبیه می‌کنند تا بتوانید مواد را براحتی به نوار نقاله انتقال دهید و همچنین اگر نیروی انسانی با آن کار می‌کنند از دست آنان بخوبی محافظت نماید‌.

همچنین موتور بسیار قدرتمند و بادوامی را بر روی نوار نقاله حلزونی قرار می‌دهند. این موتور بگونه‌ای طراحی شده است که قابل تنظیم بوده و می‌تواند دوره چرخش قسمت حلزونی را از طریق این وسیله کاربردی تنظیم نمایید. در قسمت خروجی این وسیله فضایی تعبیه گردیده است که بدون هیچگونه هدر رفت می‌تواند مواد خروجی را به محفظه‌های مدنظر انتقال دهد.

فروش بی واسطه نوار نقاله حلزونی

فروش بی واسطه نوار نقاله حلزونی با وجود کاربردهای متعددی که نوار نقاله حلزونی دارد، همواره تقاضا برای خرید این کالا در بازار بسیار زیاد است. با‌توجه به استقبال خوبی که از این محصول بعمل آمده است، مراکز زیادی سعی دارند انواع نوار مقاله را باکیفیت بالا تولید کرده و در اختیار متقاضیان قرار دهند. فروش بی‌واسطه نوار نقاله حلزونی از طریق مراکز تولیدکننده این کالا انجام می‌پذیرد و حذف واسطه‌ها برای مصرف‌کنندگان بصرفه‌تر خواهد بود.

در سراسر کشور فروشگاه‌هایی دایر گردیده‌اند که بطور اختصاصی اقدام به فروش ابزارآلاتی مانند نوار نقاله نیز می‌کنند. فروش نوار نقاله حلزونی در کلیه مراکز آنلاین هم انجام می‌پذیرد و در صورت عدم دسترسی به فروشگاه‌ها، می‌توانید به سایت‌های معتبر مراجعه کرده و این کالا را مطابق با نیاز خود تهیه نمایید. قیمت نوار نقاله حلزونی نسبت به کارایی فراوانی که دارد کاملاً مقرون بصرفه است.

مهندس نصرالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید