شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرید تسمه نقاله آجدار V

تسمه نقاله کالایی بسیار پر مصرف در صنایع مختلف، جهت جابجا کردن انواع تولیدات یک مرکز یا کارخانجات تولیدی است این ابزار بسته به نوع کالا و سنگینی بار از مواد مختلف با مقاومت هایی متفاوت تولید می شود و تسمه نقاله آجدار V یکی از انواع این کالا است که برای تهیه این کالا می توان خرید را از طریق سفارش انجام داد و در زمانی کوتاه تسمه نقاله را تهیه کرد.

سفارش خرید تسمه نقاله آجدار V

بررسی مشخصات تسمه نقاله آجدار

بررسی مشخصات  تسمه نقاله آجدار نوار نقاله یا تسمه نقاله در انواع بسیار مختلفی تولید می شود انتخاب جنس و نوع نوار نقاله یکی از کار های تخصصی است زیرا از این محصول برای انتقال انواع لوازم و تولیدات سبک و سنگین استفاده می شود پس باید با توجه به نوع تولید خود این کالا را تهیه کنید تا بتوانید در مدتی طولانی تر از نوار نقاله مناسب بهره ببرید مثلا برای این که بسته ها و جعبه های مواد غذایی یا آرایشی را جابجا کنید نیاز به نوار نقاله معمولی حتی از جنس برزنت دارید.

اما تصور کنید که قرار است که کالایی سنگین و با زاویه تند را جابجا نمایید در این صورت نوار نقاله صاف به کار شما نخواهد آمد و باید از نوار نقاله ای آجدار استفاده نمایید تا با این نوار نقاله جنس یا کالایی که حمل می کنید از ارتفاع سقوط نکند به همین جهت در عرض و طول نوار نقاله آجدار برجستگی هایی به صورت V ایجاد کرده اند تا توسط این برجستگی ها کالا روی نوار نقاله ثابت بماند.

نوار نقاله آجدار کالایی ضخیم با مقاومت بسیار بالا است که قادر است اجسام و بسته های سنگین را جابجا کند این کالا از طول عمر بالا برخوردار است و از قیمتی مناسب برخوردار می باشد.

شرکت سازنده تسمه نقاله آجدار

شرکت سازنده تسمه نقاله آجدار شرکت سازنده تسمه نقاله آجدار با توجه به سبک یا سنگین بودن کالا و یا با در نظر گرفتن این که قرار است شی یا کالایی به صورت افقی و یا زاویه دار حمل شود اقدام به تولید انواع تسمه نقاله در انواع مختلف کرده است و انواع این کالا را در مراکز فروش در سراسر کشور پخش، و در اختیار مصرف کننده صنعتی قرار داده است.

شرکت سازنده تسمه نقاله آجدار تمام تلاش خود را انجام داده تا از بهترین مواد و لوازم اولیه موجود در بازار بهترین نوار نقاله آجدار را تولید کند و کالا را با قیمتی بسیار مناسب به بازار ارائه دهد این محصول درجه یک به صورت متفاوت در دسترس مشتری قرار داده می شود از فروش تسمه نقاله آجدار می توان به صورت مستقیم یا عمده و بی واسطه با نازلترین قیمت استفاده نمایید و سود ببرید.

مهندس نصرالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید