شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم نوارنقاله لبه دار مرغوب

تنوع در انواع نوار نقاله بسیار زیاد است زیرا هر یک مختص انتقال مواد ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. نوار نقاله لبه دار یکی از انواع مختلف این محصول است که توسط تولید کننده آن به بازار ارائه شده است و دارای کارایی بسیار زیادی می باشد.

خرید مستقیم نوار نقاله لبه دار مرغوب از تولید کننده این دستگاه به راحتی از طریق همین وب سایت فراهم شده است و خریداران می تواند با چند کلیک ساده نوارنقاله لبه دار را سفارش دهند.

خرید مستقیم نوارنقاله لبه دار مرغوب

مزایا نوارنقاله لبه دار با قابلیت وزن کشی

مزایا نوارنقاله لبه دار با قابلیت وزن کشی نوار نقاله لبه دار یکی از بهترین انواع این دستگاه برای انتقال کالاهایی است که دارای حجم زیادی هستند. تسمه این دستگاه که اغلب به صورت پلاستیکی یا فولادی می باشد در طرفین به سمت بالا خم شده است تا مانع از خارج شدن کالاها از مسیر انتقال شوند.

این دستگاه دارای قابلیت وزن کشی نیز می باشد و به این ترتیب به راحتی می توان وزن اجسامی را که روی آن قرار می گیرند از طریق صفحه نمایشگر وزنی ان مشاهده نمود که این مساله بیشتر در مکان هایی مانند فرودگاه ها که بار مسافران از نظر وزنی کنترل می شود به کار می آید.

محل تخلیه این نوار نقاله اکثرا در بالا است و تسمه آن می تواند با سرعت تقریبی ۶۰ تا ۱۰۰ متر در دقیقه حرکت کند همچنین بستگی به ابعاد و توانایی دستگاه می توان ۸۰ تا ۲۹۰ تن را در یک ساعت با آن جا به جا نمود.

بیشترین کاربرد و کارایی این دستگاه برای انتقال محصولاتی مانند کارتن یا کیسه است که دارای ابعاد نسبتا بزرگی هستند و امکان انتقال آنها با نوار نقاله های بدون لبه امکان پذیر نمی باشد.

فروش نوارنقاله لبه دار ضد حرارت

فروش نوارنقاله لبه دار ضد حرارت

از انواع مختلف نوارنقاله لبه دار موجود در بازار می توان به نوع ضد حرارت ان اشاره کرد که کارایی بسیار زیادی در صنایعی دارد که در آنها مواد اولیه یا محصولات تولیدی از درجه حرارت بالایی برخوردار هستند.

فروش نوارنقاله لبه دار ضد حرارت نیز توسط تولید کننده این محصول به صورت مستقیم انجام می شود و به همین خاطر با کم ترین قیمت ممکن در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

خریداران می توانند به طور مستقیم از طریق همین وب سایت اقدام به ثبت سفارش خود به صورت آنلاین نمایند. در این وب سایت مشخصات کامل این نوار نقاله ذکر شده است و آنها می توانند با داشتن اطلاعات کافی در مورد این محصول آن را سفارش دهند.

فروش این نوار نقاله به صورت عمده نیز برای خریداران عمده فراهم می باشد و آنها می توانند با قیمت پایین تری این محصول را به دست آورند.

مهندس نصرالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت دلیر صنعت، شما را به خرید بهترین انواع نوارنقاله، ماردون های انتقال مواد، رولیک های نوارنقاله و تسمه نقاله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید